Перейти до основного вмісту

З 23 по 25 листопада 2023 року, викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор Анна ГАКМАН, доцент Лариса БАЛАЦЬКА, асистент Марина ТІВЕЛІК, прийняли участь у Міжнародному конгресі Scientific Association of Sports Tourism Management-2023 (SASTOM).

Конгрес SASTOM 2023 проводила Наукова асоціація менеджменту спортивного туризму на базі Університету Аліканте (Іспанія). Наукове товариство, покликане просувати, розповсюджувати, вивчати та досліджувати спортивний туризм.

SASTOM-2023, пройшов під гаслом "Союз між туризмом і спортом як частина наукових знань, які поєднують два напрямки, на яких тримається реалізація будь-якої галузі знань, а саме: інновації та науки".

Величезне зростання інновацій у кожній галузі знань робить її одним із найважливіших джерел інформації у світі. З цієї причини SASTOM CONGRESS є першопроходцем, коли мова йде про наукові інновації в спортивному туризмі, зі структурою, яка грунтується навколо 4 тематичних блоках:

• Спортивний туризм і технології;
  • Сталість у спортивному туризмі;
  • Спортивний туризм і здоров'я; і
  • Менеджмент спортивного туризму.

Конгрес SASTOM проходив у змішаному режимі: фізично в Університеті Аліканте (Іспанія) і онлайн

Авторський колектив Гакман А., Балацька Л., Тівелік М., Медвідь А. представили свої дослідження на тему:  THE HEALTH IMPACT OF TOURISM ON THE PSYCHOPHYSICAL WELL-BEING OF THE ELDERLY  в онлайн режимі.

sastom_certificate_of_communication_35435_page-0001