Співробітники

Наконечний Ігор Юрійович

Посада: завідувач кафедри

Вчений ступінь: кандидат психологічних наук

Почесні звання: Заслужений тренер України з панкратіону

Заслужений працівник фізичної культури і спорту


Детальніше

Тематика наукових досліджень:

“Розвиток саморегуляції поведінки підлітків у процесі оволодіння бойовим мистецтвом”. “Психологія спорту”. “Підготовка високо кваліфікованих спортсменів”. 

 

Додаткова інформація:

 У 2006 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура», отримав диплом з відзнакою та здобув кваліфікацію магістра фізичної культури. З 2006 року працює викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту.

Старший тренер молодіжної збірної команди України з панкратіону. Голова Чернівецької обласної федерації панкратіону України. Голова Атестаційної комісії федерації панкратіону України. Підготував чемпіонів Європи та світу. Тренер вищої категорії.


  Балацька Лариса Василівна

Посада: викладач

Вчений ступінь: кандидат наук з фізичного виховання і спорту


Детальніше

Тематика наукових досліджень:

“Організаційно-методичні основи фізичного виховання дітей дошкільного віку”

Курси, що читає:

 • Спортивні ігри з методикою викладння (баскетбол);
 • Спортивні ігри з методикою викладання (гандбол);
 • Стандартизація і сертифікація у ФК і С;
 • Рухливі ігри;
 • ТМФВ дітей дошкільного віку.

Додаткова інформація:

Освіта – вища. У 2002 р.закінчила Камянець-Подільський державний педагогічний університет ім. І. Огієнка, факультет фізичної культури. 2013 році успішний захист кандидатської дисертації на тему: “Організаційно-методичні основи покращення моторної функції дітей 3-5 років у процесі фізичного виховання. Опубліковано більше 20 наукових статей.


  Гакман Анна Вікторівна

Посада: доцент

Вчений ступінь: кандидат наук з фізичного виховання і спорту


Детальніше

Тематика наукових досліджень:

У 2012 році захистила канд. дисертацію на тему “Організація рекреаційно- оздоровчої діяльності дітей 11-14 років в умовах дитячого табору відпочинку”.

Додаткова інформація:

У 2006 році закінчила Чернівецький національний університет за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура” і здобула освітньо-кваліфікаційний рівень “Магістр фізичної культури”.

Є автором понад 30 наукових публікацій. Активно займається науковою роботою зі студентами. З 2007 року стала укладачем 4 навчально-методичних посібників, а саме: “Вступ до спеціальності”, “Баскетбол з методикою викладання”, “Організація і проведення змагань із баскетболу”, ” Організація і методика масової фізичної культури”


  Галан Ярослав Петрович

Посада: доцент

Вчений ступінь: кандидат наук з фізичного виховання і спорту


Детальніше

Викладач, магістр. У 2009 році зарахован на посаду викладача кафедри фізичного виховання, є автором чотирьох наукових публікацій у всеукраїнських наукових журналах. Аспірант Прикарпатського національного університету ім.. В. Стефаника.


  Гнесь Наталія Олександрівна

Посада: доцент
Вчений ступінь: кандидат педагогічних наук


Детальніше

Кандидат у майстри спорту з плавання, автор більше двадцяти наукових публікацій.


  Горюк Петро Ілліч

Посада: асистент

Почесні звання: Заслужений тренер України з панкратіону. 


Детальніше

Додаткова інформація:

Тренер національної збірної України з панкратіону. Кращий тренер України з неолімпійських видів спорту 2014 року. Майстер ІІ дану з панкратіону.

У 2006 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура», отримав диплом з відзнакою та здобув кваліфікацію магістра фізичної культури. З 2016 року працює викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту.

Курси, що читає:

 1. Основи спортивного харчування
 2. Професійна майстерність тренера
 3. Підвищення спортивної майстерності з панкратіону


  Григоришина Тетяна Борисівна

Посада: викладач


Детальніше

Content for item 1


  Дудіцька Світлана Петрівна

Посада: викладач


Детальніше

Кандидат у майстри спорту з фехтування, тренер з фехтування. У 1993 році закінчила львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю викладач фізичної культури, тренер з фехтування. З 1993 року працювала вчителем у загальноосвітній школі. З 1997 року працює в Чернівецькому національному університеті на посаді викладача кафедри фізичного виховання, виконувала обов’язки заступника декана з фізичного виховання філологічного факультету. З 2003 року працює викладачем кафедри фізичної культури і валеології. Опублікувала сімнадцять друкованих праць у вітчизняних журналах та збірниках наукових праць. Підготувала навчально-методичні посібники “Методичні вказівки з фехтування” Та ” Рухливі ігри” . Чемпіон України з фехтування та учасниця першості радянського союзу. Є засновником та головним тренером обласної федерації фехтування м. Чернівці.


  Євстратов Петро Ілліч

Посада: доцент
Вчений ступінь: кандидат біологічних наук


Детальніше

Почесні звання:

“Відмінник освіти”. Майстер спорту зі спортивної гімнастики.

Нагороди:

Нагороджений медаллю “Ветеран праці”, почесними грамотами Міністерства освіти і науки України (2007 та 2009 р.р.).

Тематика наукових досліджень:

“Дослідження функціонального стану нервово-м’язевої системи у студентів різних видів спорту”.

Курси, що читає:

 • Гімнастика з методикою викладання
 • Туристичні ресурси України
 • Рекреаційний туризм
 • Економіка масового спорту

Додаткова інформація:

Освіта – вища. У1969 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю “Фізична культура та спорт”. Єавтором понад 100 наукових робіт, 6 навчально-методичних посібників,9 раціоналізованих і 1патент на винахід. Підготував 2 майстрів спорту зі спортивної гімнастики і 4 кандидатів у майстри спорту.Був керівником 39 магістерських робіт.


  Зендик Олена Всеволодівна

Посада: ст. викладач


Детальніше

Content for item 1


  Ківерник Олександр Вікторович

Посада: ст. викладач


Детальніше

Content for item 1


  Курилюк Юрій Іванович

Посада: асистент


Детальніше

Додаткова інформація:

Є автором наукових публікацій у всеукраїнських та міжнародних наукових журналах. У 2008 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура”. Освіта – вища.

Курси, що читає:

 1. Спортивні ігри з методикою викладання (футбол)
 2. Біомеханіка
 3. Теорія і методика фізичної культури
 4. Теорія і методика викладання обраного виду спорту (футбол)
 5. Підвищення спортивної майстерності (футбол)
 6. Гімнастика з методикою викладання


  Лясота Тетяна Іванівна

Посада: доцент
Вчений ступінь: кандидат наук з фізичного виховання і спорту


Детальніше

Тематика наукових досліджень:

У 2012 році захистила канд.дисертацію на тему “Підвищення адаптаційних можливостей дітей 6-7 років до умов навчання в початковій школі засобами фізичного виховання”

Курси, що читає:

 • Теорія і методика фізичного виховання різних груп населення;
 • Лижний спорт з МВ;
 • Моніторинг фізичного розвитку та фізичної підготовленості;
 • Нові технології у ФВ;
 • Туризм та спортивне орієнтування з МВ.

Додаткова інформація:

Викладач ЧНУ з 1998 року. Кандидат наук з фізичного виховання і спорту. Є автором понад 45 наукових публікацій та керівником проекту “Підготовка спеціаліста “Фізична культура і спорт” відповідно до нових вимог і потреб суспільства”. Є укладачем 2 навчально-методичних посібників: “Баскетбол”, “Баскетбол з методикою викладання”, ” Педагогічна практика в загальноосвітній школі”, “Техніка катання на гірських лижах”, “Моніторинг фізичного стану”. Є керівником педагогічної практики на факультеті “Фізична культура та здоров’я людини”. І розряд (баскетбол). Засновник і голова Чернівецької обласної федерації лижного спорту.


  Молдован Андрій Дмитрович

Посада: викладач


Детальніше

Тренер збірної команди ЧНУ з волейболу. Автор 20 наукових публікацій у всеукраїнських та міжнародних наукових журналах, заступник декана, відповідальний за внутрішній розпорядок в гуртожитку № 1, № 2. За час роботи тренером збірної ЧНУ з волейболу команда здобувала призові місця на міжнародних та всеукраїнських змаганнях.


  Ніколайчук Ольга Петрівна

Посада: ст. викладач


Детальніше

Почесні звання:

Заслужений майстер спорту України з боротьби самбо та майстер спорту України з боротьби дзюдо

Курси, що читає:

 • Олімпійський та професіний спорт
 • Спортивна боротьба з методикою викладання
 • Організація та проведення спортивних змагань

Додаткова інформація:

Старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту.  Чемпіон кубку світу (в особистому заліку), чемпіон кубку світу (в командному заліку), п’ятиразовий призер чемпіонатів світу, п’ятиразовий призер чемпіонатів Європи, чемпіон азіатських ігор, неодноразовий чемпіон та призер України з боротьби самбо та дзюдо, чемпіон СРСР з боротьби самбо. У 1994 році закінчила Кам’янець-Подільський педагогічний інститут за спеціальністю вчитель фізкультури. З 2000 року працює викладачем кафедри фізичного виховання, з 2004 року – викладачем кафедри фізичної культури і валеології Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, автор п’яти друкованих наукових праць, трьох навчально-методичних посібників.

З 2000 року очолює збірну команду університету та області з боротьби самбо та з 2012 року з боротьби на поясах. З 2017 року очолює збірну команду університету та області з боротьби дзюдо.


  Прекурат Олександр Олегович

Посада: викладач


Детальніше

Content for item 1


  Слобожанінов Андрій Анатолійович

Посада: ст. викладач


Детальніше

Почесні звання:

Майстер спорту зі спортивного орієнтування. Відмінник освіти України. Почесний працівник фізичної культури та спорту.

Нагороди:

Чемпіон України зі спортивного орієнтування серед ветеранів. Чемпіон Збройних Сил Радянського Союзу-1990р. Тренер збірної команди України серед студентів 3-4 рівня акредитації зі спортивного орієнтування.

Курси, що читає:

 • Лижний спорт з МВ;
 • Спортивне орієнтування;
 • Навчальна практика “Зимовий табірний збір”,”Турпохід”.

Додаткова інформація:

Автор 3-ох навчальних посібника та автор понад 30 наукових статей.


  Циба Юрій Григорович

Посада: викладач


Детальніше

Почесні звання:

Майстер спорту з пауерліфтингу, дворазовий Чемпіон України.

Нагороди:

Дворазовий Чемпіон України,багаторазовий призер Чемпіонатів та першостей України. 2 грамоти Міністерства України у справах молоді та спорту 2007р.,2008р.

Тематика наукових досліджень:

“Дослідження нервово-мязевого апарату у спортсменів-пауерліфтерів високого рівня спортивної иайстерності”.

Курси, що читає:

 • Історія фізичної культури
 • Атлетизм з МВ
 • Гімнастика з МВ
 • Організаційно-правові основи клубної роботи
 1. ПСМ (пауерлітинг)

Додаткова інформація:

Рік народження -24.06.1983. Викладач кафедри теоретичних основ та методики фізичного виховання,факультету фізичної культури та здоровя людини.У 2005 році закінчив факультет “Педагогіки,психології та соціальної роботи, спеціальності “Фізична культура”.Отримав диплом магістра фізичної культури з відзнакою.У 2001 році виконав норматив МСУ з пауерліфтингу. Є автором 15 наукових статтей. З 2001 року працює тренером-викладачем ДЮСШ м. Чернівці з пауерліфтингу.За цей час підготував 5-МСУ, 1-МСУМК,23-КМСУ,16- Чемпіонів України, 1-призер Чемпіонату Європи.


  Цибанюк Олександра Олександрівна

Посада: доцент


Детальніше

Content for item 1


  Ячнюк Ірина Омелянівна

Посада: доцент


Детальніше

Доцент кафедри фізичного виховання, Відмінник освіти України, Почесний працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту з легкої атлетики, бронзовий призер Кубка України, автор підручника та шістьох навчально-методичних посібників.


  Ячнюк Юрій Борисович

Посада: ст. викладач


Детальніше

Заступник декана з навчально-організаційної роботи факультету фізичної культури та здоров’я людини, аспірант, Відмінник освіти України, голова регіонального осередку Олімпійської академії України в Чернівецькій області, майстер спорту з гандболу, автор понад двадцяти наукових публікацій, трьох підручників, навчального посібника, чотирьох навчально-методичних посібників.


  Жукотинський Корнелій Костянтинович

Посада: доцент

Вчений ступінь: кандидат педагогічних наук


Детальніше

Начальник Чернівецького обласного управління з фізичного виховання та спорту. Майстер спорту (боротьба).


  Лісенчук Геннадій Анатолійович

Посада: професор

Вчений ступінь: доктор наук з фізичного виховання і спорту


Детальніше

Професор кафедри футболу Національного університету фізичного виховання і спорту України

Доктор наук з фізичного виховання і спорту

Майстер спорту СРСР, заслужений тренер України

Заслужений працівник фізичної культури та спорту України

Відмінник освіти України

Освіта

 • 1967 – Жердевський технікум сахарної промисловості (Томбовська область, Росія)
 • 1973 – Луганський машинобудівний інститут
 • 1979 – Сімферопольський державний університет за спеціальністю фізичне виховання
 • 1984 – Вища школа тренерів (м. Москва)
 • 1988 – аспірантура Центрального інституту фізкультури (м. Москва)
 • 2002 – докторантура Національного університету фізичного виховання і спорту України

Дисертаційні праці

 • 1989 – кандидатська дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук з теми «Змагальні мікроцикли у підготовці кваліфікованих футболістів»
 • 2004 – дисертація на здобуття наукового ступеня доктора наук з теми «Теоретико-методичні основи управління підготовкою футболістів»

Наукові інтереси

 • теоретико-методичні аспекти управління підготовкою спортсменів різної кваліфікації у футболі та міні-футболі
 • побудова навчально-тренувального процесу у збірних командах з міні-футболу

Основні наукові праці

Автор (співавтор) 140 наукових та навчально-методичних праць, серед яких.

Професійна і громадська діяльність

 • член-кореспондент української Академії наук

Входить до складу:

 • спеціалізованої Вченої ради Національного університету фізичного виховання і спорту України

Відзнаки та нагороди

 • 1979 – майстер спорту СРСР
 • 1996 – заслужений тренер України
 • 1999 – заслужений працівник фізичної культури та спорту України
 • 2001 – відзнака президента Федерації футболу України – «За особистий внесок у розвиток українського футболу»
 • 2001 – відзнака президента України – орден «За заслуги ІІІ ступеню»
 • 2004 – відзнака президента України – орден «За заслуги ІІ ступеню»
 • 2002 – почесна грамота Київського міського голови
 • 2003 – нагрудний знак Київського міського голови
 • 2004 – Знак «Відмінник освіти України»
 • 2005 – почесний знак Національного університету фізичного виховання і спорту України «За заслуги»
 • 2006 – ювілейна медаль Федерації футболу м. Києва «95 років Київському футболу»
 • 2007 – медаль «За заслуги ІІІ ступеню» Федерації футболу м. Києва
 • 2007 – медаль «За заслуги І ступеню» Федерації футболу м. Києва
 • 2007 – знак пошани «Св. князь Олександр Невський»
 • 2007 – відзнака Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту
 • 2008 – медаль «Ветеран київського футболу»