Викладачі та студенти спеціальності “Фізична культура і спорт” взяли участь у змаганнях з лижних гонок

У суботу, 17.02.18р. в  ЦПК ім. Т.Г. Шевченка відбувся Чемпіонат м. Чернівців з лижних гонок, у якому взяли участь викладачі та студенти спеціальності “Фізична культура і спорт”.  Головний суддя змагань – Голова Чернівецької обласної федерації лижного спорту, доцент кафедри ТМФВіС Лясота Тетяна Іванівна, також в організації змагань взяли участь Слобожанінов Андрій Анатолійович, управління молоді та спорту ОДА, обласний центр «Спорт для всіх», обласне відділення НОК України, обласна федерація гірськолижного спорту. Серед учасників можна було побачити голову обласного відділення НОК України Івана Гешко.

З 10 ранку проходили змагання з лижних гонок серед різних вікових груп. А вже о 12:00 розпочалось змагання зі спортивного орієнтування.