Наші студенти прийняли участь в урочистому піднятті прапору Національного олімпійського комітету

Сьогодні, 9 лютого, на Соборній площі в Чернівцях студенти тренерської спеціальності: «Фізична культура і спорт» прийняли участь в урочистому піднятті прапору Національного олімпійського комітету з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських Ігор в Пхьончхані. Подія зібрала великих і малих любителів спорту, які спостерігали за підняттям прапору.

Україну представлять 33 спортсмени у 9 видах спорту: біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен).

Подібні церемонії підняття прапорів відбулися також і в інших великих містах України.