Переможці Чемпіонату Світу з панкратіону

1-5 травня у м. Ташкент (Узбекистан) проходив Чемпіонат Світу з панкратіону серед дорослих та юніорів, у якому взяли участь студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і у складі національної збірної команди здобули медалі.

Студенти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», які гідно представили себе та завоювали призові місця на Чемпіонаті Світу з панкратіону серед дорослих:

Кізюк Роман – 1 місце (501 група)

Курелару Іван – 2 місце (102 гупа)

Студент географічного факультету став Чемпіоном серед юніорів:

Васейчук В’ячеслав – 1 місце.

Важливо зазначити, що Кізюк Роман здобув ліцензію на Всесвітні ігри єдиноборств, які будуть проходити у Саудівській Аравії у жовтні.

Збірна команда України посіла 2 загальнокомандне місце!

Також пишаємося результатами наших випускників: Анни Беженар – 1 місце; Юрія Чижевського – 1 місце; Флори Лучич – 2 місце; Іллі Суходєєва – 3 місце.

Над підготовкою спортсменів працювали заслужені тренери України: Наконечний І. Ю., доцент, завідувач кафедри ТМФВіС., Горюк П. І. – асистент кафедри ТМФВіС.

Пишаємося гідним представленням та здобутками наших спортсменів та бажаємо їм і їхнім тренерам подальших перемог!

Слава Україні!