Вітаємо Дудіцьку Світлану Петрівну з присвоєнням наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1471 від 26-го листопада 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо звань та присудження наукових ступенів» Дудіцькій Світлані Петрівні – викладачу кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – присвоєно науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання та спорту спеціальності 24.00.02 «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення».

З цієї нагоди деканат та увесь колектив факультету вітають Світлану Петрівну, щиросердечно бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових звершень у науковій роботі та успіхів у педагогічній діяльності.