Доцент кафедри Гнесь Н.О. взяла участь у суддівстві Чемпіонату України з плавання серед молоді

З 12 по 15 листопада 2020 року у м. Дніпро у палаці водних видів спорту «Метеор» проходив Чемпіонат України з плавання серед молоді. У складі головної суддівської колегії змагань буковинський регіон представляла доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Гнесь Наталія Олександрівна – суддя І категорії.

Чернівецьку область представляла команда з семи юних спортсменів – дівчат та юнаків 2002-2004 р.н., яка за результатами командного заліку посіла сьоме місце серед команд ІІ групи. Серед здобутків юних чернівецьких плавців варто відзначити виконання нормативу майстра спорту Олександром Стрілецьким на дистанції 400 м вільним стилем.