Запрошуємо на Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію

Шановні колеги!
Сердечно запрошуємо Вас на нашу Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію, приурочену Всесвітньому дню науки, «ОЗДОРОВЧО-РЕКРЕАЦІЙНА РУХОВА АКТИВНІСТЬ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ», яка відбудеться на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Чернівці, Україна) 10 листопада 2020 року об 10:00.

Метою проведення науково-практичної інтернет-конференції є розгляд актуальних наукових проблем та перспектив їх вирішення, обмін досвідом, науковими і практичними досягненнями між науковцями та практиками сфери фізичної культури, фізичного виховання, спорту, фізичної реабілітації та ерготерапії, що стосується засад оздоровчо-рекреаційної рухової активності.

Крім того учасники інтернет-конференції матимуть можливість вивчити сучасні дослідницькі проекти з різних розділів:
1.    Історико-філософські, соціально-економічні, психологічні засади оздоровчо-рекреаційної рухової активності у світі.
2.    Використання засобів оздоровчого фітнесу у системі підготовки спортсменів.
3.    Застосування інноваційних технологій оздоровчо-рекреаційної рухової активності різних груп населення.
4.    Досвід та перспективи використання засобів оздоровчо-рекреаційної рухової активності у програмах фізичної терапії та ерготерапії.
5.    Актуальні проблеми підготовки фахівців із фітнесу та рекреації у сучасному суспільстві.

Мови конференції: українська, англійська
Кінцевий термін реєстрації: 9 листопада 2020 р
Участь у веб-конференції БЕЗКОШТОВНА.

Результати конференції будуть опубліковані в матеріалах конференції. Через сім днів після проведення онлайн-конференції матеріали інтернет-конференції будуть розміщені на сайтах університетів-співорганізаторів. Матеріали конференції та електронний сертифікат про участь надається кожному учаснику безкоштовно та надсилається на електронну адресу, вказану у заяві (також через сім днів по завершенню онлайн-конференції).