Науковці факультету фізичної культури та здоров’я людини прийняли участь у ювілейному XXV Міжнародному науковому конгресі «Олімпійський спорт і спорт для всіх»

15-16 жовтня 2020 року на базі Білоруського державного університету фізичної культури відбувся XXV Міжнародний науковий конгрес «Олімпійський спорт і спорт для всіх» м. Мінськ, Білорусь.

Міжнародний науковий конгрес «Олімпійський спорт і спорт для всіх» – це майданчик для конкретного вирішення актуальних питань олімпійського руху, а також відкритого обговорення проблем галузі. Основними напрямками на Конгресі стали актуальні питання олімпійського спорту і олімпійської освіти, сучасні підходи до багаторічної підготовки спортсменів високого класу та резерву, вдосконалення програми техніко-тактичної та психологічної підготовки висококваліфікованих спортсменів, а також шляхи вирішення проблеми рухової активності та здорового способу життя в сучасному суспільстві.

На секційному засіданні науково-освітнього «Батлу» «Реалії та перспективи розвитку олімпійського спорту і олімпійського освіти в світі» виступив доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, керівник наукового проекту МОН України для молодих вчених, степендіат стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених Ярослав Галан на тему: «Олімпійська освіта як фундаментальна складова патріотичного виховання дітей та підлітків».

В конгресі прийняли участь доценти кафедри теорії та методики фізичного і спорту Лариса Балацька, Анна Гакман, Наталія Гнесь, Олександра Цибанюк та доцент кафедри фізичного виховання Марина Кожокар.

Унікальні можливості міжнародного науково-практичного заходу дозволяють об’єднати наукові зусилля представників різних країн для вирішення актуальних питань олімпійського спорту і спорту для всіх. У конгресі взяли участь понад 200 делегатів, серед яких провідні вчені, фахівці з Білорусії, України, Китаю, Казахстану, Японії, Узбекистану, Молдови, Польщі, Австралії, Росії.