Вітаємо збірну команду ЧНУ-2 з перемогою в Чемпіонаті Чернівецької області І ліга з волейболу серед чоловічих команд сезону 2019-2020 рр!

З 13.10.2020 р. по 15.10.2020 р  у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія» (вул. Воробкевича, 6) відбулась фінальна частина Чемпіонату Чернівецької області з волейболу серед команд чоловіків Першої  ліги.

У змаганнях взяли участь 13 команд з Чернівцівецької області (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (дві команди ЧНУ-2, ЧНУ-3), Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, «Новодністровск», Патрульна поліція, «Садгора-2», Політехнічний коледж, ДЮСШ № 4, Кооперативний коледж, «SPL-АСД», «Нива», «Реберня», «Самакова (Путильський район)»).

У фінальній частині зустрілися чотири команди «ЧНУ-2», «Реберня», «Садгора-2», «ЧТЕІ КНТУ». Першу півфінальну пару склали команди «ЧНУ-2» – «ЧТЕІ КНТУ». Дві потужні студентські команди показали яскравий та емоційний волейбол, який завершився з рахунком 3:2 на користь команди «ЧНУ-2». У другій півфінальній парі зустрілись дві досвідчені команди «Садгора-2» – «Реберня». У непростій боротьбі перемогла команда «Садгори-2» з рахунком 3:1.

За бронзові нагороди Чемпіонату області боролися команди «ЧТЕІ КНТУ» – «Реберня». У вольовій боротьбі здобула перемогу команда «Реберня».

У фінальній зустрічі зустрічалися команди «ЧНУ-2» – «Садгора-2». У запеклій надзвичайно напруженій боротьбі з рахунком 3-1 святкувала перемогу команда «ЧНУ-2».

Усі учасники змагань були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

Кращим гравцем «MVP Чемпіонату» було визнано гравця команди ЧНУ-2 – Ставчанського Романа.

Тренер збірної команди ЧНУ з волейболу – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Молдован Андрій Дмитрович.

Вітаємо з перемогою!

У складі переможців виступали:

1. Гмиря Дмитро – 5 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
  2. Котельбан Василь – 5 курс (факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва);
  3. Тодосійчук Ігор – 4 курс (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);
  4. Пронюк Олександр – 5 курс (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);
  5. Ставчанський Роман – 4 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
  6. Скочиляс Олег – 4 курс (факультет фінансів, підприємництва та обліку);
  7. Семенюк Владислав – 2 курс (факультет іноземних мов);
  8. Юричук Іван – 3 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
  9. Мігайчук Манолій – випусник (факультет фізичної культури та здоров’я людини).