Всеукраїнські змагання з волейболу серед жіночих команд

За ініціативи факультету фізичної культури та здоров’я людини, під патронатом ректорату ЧНУ імені Юрія Федьковича та ГО «Федерація волейболу Чернівецької області» 145-річчя з дня заснування Чернівецького університету відзначено традиційними змаганнями з волейболу серед команд прекрасної статі.

До участі у заході були запрошені команди-учасниці чемпіонату Першої та Вищої Ліги України. Протягом двох змагальних днів у Чернівецькому ФОК «Олімпія» високе мистецтво волейболу мали змогу продемонструвати жіночі команди зі Львівщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини й Буковини.

Репрезентація команд-учасниць змагань та представників наукової, адміністративної й спортивної еліти буковинського краю, вшанування Пам’яті загиблих Героїв України, урочисте звучання  гімну України, яскрава промова проректора з наукової роботи ЧНУ, доц. Андрія САМІЛИ, багатоголосна співучість хору «Аніма», українські пісні й вручення учасникам змагань буковинських короваїв, саме таким був алгоритм  урочистої церемонії відкриття заходу.

За результатом запеклих волейбольних баталій призерами змагань стали такі команди:

І місце – ВК «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (м. Львів), тренер Василь КОВЦУН;

ІІ місце – ВК «ЧНУ ім. Ю.Федьковича» (м. Чернівці), тренер Іван ВАСКАН, тренер-асистент Тетяна ГРИГОРИШИНА;

ІІІ місце – ВК «Олімпія-КФВ-ДЮСШ 2» (м. Івано-Франківськ), тренер Юрій КВАСНЮК, тренер-асистент Роман БОЙЧУК.

Також, віртуозною ігровою майстерністю відзначилась команда ВК «Новатор-ПНУ» (м. Хмельницький), тренер Максим ТУРИК.

На урочистій церемонії нагородження сформовано й відзначено символічну збірну команду змагань, присвячених 145-їй річниці заснування Чернівецького університету, до складу якої увійшли 6 гравців (володарки титулу «Most Valuable Player»), з них найкращого визнання «MVP» здобула студентка ЧНУ імені Юрія Федьковича Анна БЕЛЕЦЬКА.