Обласні змагання серед чоловічих команд з баскетболу

6 жовтня, у рамках заходів щодо святкування 145-річниці Чернівецького національного університету  імені Юрія Федьковича, на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбулися обласні змагання серед чоловічих команд з баскетболу, приурочені нашій славній «Альма-матер»!

Красу мистецтва з баскетболу вболівальникам дарували команди Чернівецької обласної ДЮСШ, ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» та команди ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Головний суддя змагань – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Лариса Балацька.

У цікавих змаганнях перемогу здобули господарі турніру – команда ЧНУ імені Юрія Федьковича (тренер команди – Лариса Балацька), ІІ місце – ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» (тренер – Олександр Гуцул), ІІІ місце – Чернівецька обласна ДЮСШ (тренер – Геннадій Водовоз).

Учасники, крім медалей та грамот відповідного ґатунку, отримали на згадку сувеніри та пам’ятні призи від іменника – Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Особливу подяку за допомогу в організації та проведенні змагань висловлюємо студентському парламенту ЧНУ імені Юрія Федьковича, а також Чернівецькій обласній федерації баскетболу, зокрема президенту Олександру Тюріну.

Від імені організаторів свята, від всієї університетської родини бажаємо учасникам змагань позитиву, спортивних нагород, перспективного зросту!