Святкування дня туризму!

Всесвітній день туризму – свято, яке відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму як потужного інструменту обміну культурним досвідом.

Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті ТорремоліносІспанія.

Другий рік поспіль науково-педагогічні співробітники факультету фізичної культури і здоров’я людини відзначають цю подію проведенням туристичного квесту.

Свої навички з техніки спортивного туризму демонстрували викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, кафедри фізичної культури та основ здоров’я та кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги. Учасники проявили спортивні вміння, кмітливість, ерудованість, за що були нагороджені заохочувальними призами. Захід організовано на високому професійному рівні доцентом кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Тетяною Лясотою.

Окрема подяка студентам третього та п’ятого курсів спеціальності «Фізична культура і спорт» за допомогу в організації заходу.