Футбольна команда ЧНУ ФК «Університет» взяла участь в турнірі Кубок Патріотів!

20-23 серпня у м. Хуст (Закарпаття) відбувся турнір серед студентських футбольних команд на Кубок Патріотів.

В турнірі взяли участь збірні студентські команди Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, Національний університет «Одеська морська академія»  та збірна команда студентів  Закарпатської області.

Футбольна команда «Університет» в запеклій боротьбі виборола почесне ІІІ місце.  Пишаємося, що до складу команди були залучені студенти молодших курсів Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, а також наші цьогорічні абітурієнти! Вони проявили справжній бійцівський характер та патріотизм проти досвідчених команд і зробили гарний подарунок Чернівецькому національному університету ім. Ю. Федьковича до свята Дня Незалежності.