Вітаємо Саїна Богдана та Меленчук Ірину – студенів 5 курсу денної форми навчання спеціальності «Фізична культура і спорт» факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ ім. Ю. Федьковича – з успішним виступом на Міжнародному аматорському турнірі з бадмінтону “KBC Summer CUP”.

Змагання проходили в місті Суми у спорткомплексі обласної ДЮСШ з 17 по 19 липня 2020 року.

Турнір з бадмінтону проводився за категоріями Майстер+, А, В, С :
Майстер + – категорія для спортсменів із розрядом вище 1-ого включно та аматором із розрядом нижче 1-го або без разряду та яких немає у діючому національному рейтингу.
Категорія А — категорія без обмежень, як за віковим критерієм так і за рівнем майстерності.
Категорія В — категорія для завзятих аматорів зі стажем гри більше 5 років і / або активної участі в турнірах.
Категорія С — категорія для аматорів зі стажем гри до 3 років активних тренувань.

Гравці, що зайняли 1-3/4 місце нагороджуються медалями та цінними призами.

За результатами змагань наші студенти зайняли такі місця:

Саїн Богдан:

Чоловіча одиночна категорія “С” – 1 місце з 12 учасників

Меленчук Ірина

Жіноча одиночна категорія “С” – 1 місце з 4 учасників

Жіноча одиночна категорія “А” – 3 місце з 5 учасників

Мікст Саїн/Меленчук в категорії “С” – 3 місце з 9 мікст-пар

Вітаємо наших студентів та їх наставника-тренера, ст. викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Ячнюка Юрія Борисовича, із гідним виступом та бажаємо нових перемог!