Вітаємо Сироту Олександра – студента 3 курсу заочної форми навчання спеціальності «Фізична культура і спорт» факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ ім. Ю. Федьковича – з перемогою в Кубку України з футболу у складі київського «Динамо».

У фіналі Кубка України з футболу київське “Динамо” перемогло полтавську “Ворсклу”  в серії післяматчевих пенальті.

Сирота Олександр вийшов на поле в основному складі команди на позиції центрального захисника і відіграв матч на високому рівні.

Матч відбувся на ОСК «Металіст». Рахунок у зустрічі відкрив нападник Руслан Степанюк, який зумів вразити ворота “Динамо” на 11-й хвилині. На 28-й кияни зрівняли, відзначився Беньямін Вербіч.

Командам не вдалось виявити переможця за 90 хвилин, через що довелось зіграти овертайми, які також завершились з рахунком 1:1, на “Ворсклу” і “Динамо” чекала серія пенальті, де сильнішими виявились київські гравці з рахунком 8:7.

На шляху до фіналу “Ворскла” здолала ковалівський “Колос” в 1/8 фіналу, чернігівську “Десну” у чвертьфіналі, а у півфіналі полтавчани перемогли “Маріуполь” в серії пенальті.

“Динамо” пройшло донецький “Шахтар”, “Олександрію” і “Минай”.

Це вже 12-й кубковий здобуток “Динамо” у 17-му фіналі за часи незалежності України.

У донецького “Шахтаря” залишається 13 кубкових перемог. Ще двічі почесний трофей здобував одеський “Чорноморець” і по одному разу – “Ворскла” та сімферопольська “Таврія”.

Про це повідомляє Еспресо.TV.