Проведення студентської наукової конференції

Традиційно у квітні кожного року Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича проводить студентську наукову конференцію і карантин не може впливати на графік її проведення.

22 квітня 2020р. відбулося секційне засідання факультету фізичної культури та здоров’я людини в он-лайн режимі.

Комісія у складі: доц. Зорія Я.Б., доц. Балацької Л.В., доц. Наконечного І.Ю., проф. Доцюк Л.Г., доц. Ячнюка М.Ю., доц. Палагнюка Т.В., секретарів: голови студентського профбюро факультету – Суходєєва І., голови студентської парламентської групи факультету – Шевчука Б., оцінювала виступи кращих студентів з підсекцій:

1. Теорії та методики фізичної виховання і спорту.

2. Фізичної культури та основ здоров’я.

3. Фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги.

4. Фізичного виховання.

Цьогоріч у конференції взяло участь 96 студентів, виступи більшості з яких вразили глибокою самостійною пізнавальної науковою діяльністю.

Заслухавши наукові доповіді комісія визначила кращі виступи:

1. Білий Владислав – 402 гр. Педагогічний контроль фізичної підготовки юних легкоатлетів на етапі початкової спортивної спеціалізації. Науковий керівник – ст.викл. Ячнюк І.О.

2. Владичан Анастасія – 201 гр. Підтримка життєвої позиції осіб похилого віку в освітньому просторі фітнес-клубу. Науковий керівник – викл. Дудицька С.П.

3. Ропчан Руслана – 505 гр. Особливості мотивації дівчат середнього шкільного віку до уроків фізичної культури.Науковий керівник – доц. Кисилиця О.М.

4. Підгірняк Даяна – географічний факультет. Форми і методи виховної роботи зі студентською молоддю у Чернівецькому національному університеті. Науковий керівник – доц. Кожокар М.В.

5.Толок Віктор – 309 гр. Як носіння об’ємних речей у кишенях впливає на наше здоров’я. Науковий керівник – асист. Бражанюк А.О.

Саме Толок Віктор із своєю неординарною науковою доповіддю буде представляти наш факультет на пленарному засіданні 28 квітня.

Студентська наукова конференція спонукає удосконалюватись, розвиватись, не зупинятись на досягнутому.