Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру

ДОРОГІ ДРУЗІ, КОЛЕГИ !

Світова спільнота сьогодні відзначає Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку!

Ми щороку активно долучаємось до цього свята, знаючи, що спорт має унікальну силу, щоб об`єднувати людей. У нинішніх непростих умовах, спорт, фізична активність як ніколи, додають сили усім нам і кожному зокрема!

Колектив кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича приєднується до привітань!

Бажаємо у будь-якій ситуації, у будь-який день бути сильними, впевненими, відважними, стійкими людьми, які не зазнають поразок, які увесь час рухаються тільки вперед. Міцної всім витримки та відмінної фізичної форми!

Разом з нами активно долучайтесь до відзначення цього свята та покажи білу картку на знак миру та спокою в світі.