Вітаємо студентів спеціальності “Фізичної культури і спорт” з виходом до фінальної частини «Студентська ліга» з волейболу серед чоловічих команд

З 23 по 26 лютого 2020 р. у місті Кам’янець-Подільському Хмельницької обл. проходив ІІ тур змагань Чемпіонату України з волейболу «Студентська ліга» сезону 2019-2020 рр. серед чоловічих команд І ліги, на якому збірна команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича здобула перемогу 3:1 над командою Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ) та поступилися 2:3 команді Подільського державного аграрно-технічного університету (м. КамянецьПодільський). Цей результат дозволив нашій команді виступити у фінальній частині Чемпіонату України «Студентська ліга».

Вітаємо наших студентів та їх наставника-тренера, викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Молдована Андрія Дмитровича, із гідним виступом у ІІ турі Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги сезону 2019-2020 рр. та бажаємо піднятися на найвищий щабель ліги!

До складу збірної команди ЧНУ увійшли студенти спеціальності “Фізична культура і спорт”:

Турецький Сергій Юрійович – студент 203 групи спеціальності “Фізичної культури і спорт”;

Турик Андрій Віталійович – студент 501 групи спеціальності “Фізичної культури і спорт”;

Мігайчук Манолій Манолійович – випускник 2019 року спеціальності “Фізичної культури і спорт”;