На факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

26.12.2019 року на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Мета конкурсу – підготовка студентів, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності.

Основними завданнями конкурсу є:

– виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;

– стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;

– залучення науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю.

Конкурсні роботи за спеціальністю «Фізична культура і спорт» відбувся за наступними спеціалізаціями:

Фізичне виховання;

Спорт;

Фітнес і рекреація.

Також проведений конкурс за спеціальністю «Фізична терапія,  ерготерапія.»

Кращі наукові роботи відібрано для ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Переможцями стали:

Фізична культура і спорт. Спорт

1. Нігда Альона

2.Бойчук Денис

3. Заплітний Андрій

Фізична культура і спорт.  Фітнес та реареація

1. Владичан Анастасія

2. Ставратій Елизавета

3. Кушнір Тарас

Фізична культура. Фізичне виховання

1. Павлюк Богдан

2. Турченяк Станіслав

3. Шутак Наталія

Вітаємо студентів, бажаємо гідно представляти свій університет на наступному етапі конкурсу, що відбудеться незабаром у Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту 19-20 березня!

Спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» також визначила переможців, що представлятимуть цю спеціальність у Сумському державному  педагогічний університет імені А.С.Макаренка 14-15 травня 2020 року.

Фізична терапія, ерготерапія.

1. Лістау  Каріна

2. Угрінчук Сергій

3. Гунчак Каріна

Успіхів у наступних етапах!