На факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Фізична культура і спорт»

24.12.2019 року на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбувся І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ». Програма олімпіади включала три конкурси:

1. Теорія і методика спортивних тренувань

2. Професійний спорт

3. Історія Олімпійського спорту

Загалом у І етапі взяло участь 13 студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини. Студенти демонстрували високий рівень підготовки у кожному конкурсі.

За результатами трьох завдань програми визначено переможців, які візьмуть участь у ІІ етапі Олімпіади «Фізична культура і спорт», що відбудеться у Харківській державній академії фізичної культури, м. Харків 15-17 квітня 2020р.

Вітаємо переможців!

І Місце – Суходєєв Ілля, студент 301 групи