На днях на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбулися традиційні змагання з волейболу серед збірних команд (викладачі + студенти + аспіранти) факультетів/інститутів ЧНУ ім. Ю.Федьковича

У контексті реалізації плану виховних заходів ЧНУ ім. Ю.Федьковича на період 2019-2020 рр., в залі спортивних ігор факультету фізичної культури та здоров’я людини, відбулись змагання з волейболу серед збірних команд (викладачі + студенти + аспіранти) факультетів/інститутів ЧНУ, присвячені «Дню Збройних Сил України. Пам’яті В.П. Чабаненка».

У «Волейбольних баталіях – 2019» брали участь чотири збірні команди, а саме: коледж ЧНУ; факультет іноземних мов (ФІМ); факультет математики та інформатики + географічний факультет (ФМІ + ГФ); факультет фізичної культури та здоров’я людини (ФФКЗЛ).

На урочистій церемонії відкриття змагань відбулось вшанування пам’яті фундатора факультету фізичної культури та здоров’я людини – В.П. Чабаненка. Звучання державного Гімну України символізувало початок змагальної програми. З вітальною промовою виступали: ректор ЧНУ ім. Ю.Федьковича, проф. Р.І. Петришин; донька Чабаненка В.П., п. Людмила; декан факультету ФКЗЛ, доц. Я.Б. Зорій. Під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків, проф. П.М. Фочука і заступника декана ФФКЗЛ, доц. О.О. Мороз організовано і проведено феєричний флеш-моб із залученням усіх гравців збірних команд-учасниць змагань.

За результатом змагань ІІІ місце посіла збірна команда коледжу ЧНУ, ІІ – ФІМ, І – ФФКЗЛ. Титул «Кращий волейболіст змагань» здобули: студент Костянтин Кузь, викл. Ірина Кречун, доц. Лариса Олексишина, ст. викл. Олег Прекурат.

Декан факультету математики та інформатики, проф. О.В. Мартинюк і декан факультету іноземних мов, проф. І.М. Осовська відзначені Пам’ятним Кубком за відданість мистецтву волейболу та високий рівень організації збірної команди факультету.