День фізичної культури і спорту відзначили на кафедрі теорії та методики фізичного виховання і спорту

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. З цієї нагоди 14 вересня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбувся урочистий захід.

На багатофункціональному спортивному майданчику ЧНУ проходили змагання серед студентів першого курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини з таких видів спорту: футбол, волейбол, баскетбол, перетягування канату.

З привітальними словами виступили ректор Роман Петришин, начальник Чернівецького обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор 2012 р. у Лондоні, в.о.начальника обласного відділення «Спорт для всіх» Микола Лабовський.

На заході ректор університету вручив подяку від Міністерства освіти і науки України доценту кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Ярославу Галану за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

З нагоди свята відзначили кращих студентів-спортсменів, а також викладачів-тренерів. Також студенти були нагородженні солодкими призами і подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області.