Вітаємо переможців 69-ї Спартакіади ЧНУ!

30 травня,  на спортивних майданчиках Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося закриття 69-ї Спартакіади ЧНУ.

Підготовку змагань здійснював голова спортивного клубу університету, старший викладач Олександр Ківерник,  організацію та проведення – кафедра фізичного виховання (завідувач кафедри, доцент  Тарас Палагнюк).

Упродовж 2017-2018 навчального року тривала 69 Спартакіада Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича серед студентів 14 факультетів та 2 інститутів з п’яти видів спорту, де взяли участь близько 840 студентів.

Основними завданнями Спартакіади є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять із різних видів спорту як однієї з форм фізичної підготовки молоді.

Види спорту:

1.Настільний теніс

2.Шахи

1. Баскетбол (чоловіки, жінки)

4.Волейбол (чоловіки, жінки)

1. Футбол (чоловіки, жінки).

Урочисте закриття 69 Спартакіади відвідали декани декількох  факультетів та інститутів університету, а також перший проректор ЧНУ, професор Роман  Петришин, який виступив з вітальним словом.

Декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, доцент Ярослав  Зорій підкреслив, що фізичне виховання повинно бути в пріоритетах розвитку освіти. Адже, держава як ніколи потребує загартованих, мужніх патріотів, а цей захід заохочує до системних занять фізичною культурою і спортом.

МІСЦЯ РОЗПОДІЛЕНО НАСТУПНИМ ЧИНОМ:

1 місце – спеціальність «Середня освіта. Фізична культура» 1-2 курс факультету фізичної культури та здоров’я людини

2 місце – спеціальність «Фізична культура і спорт» 3-5 курс факультету фізичної культури та здоров’я людини

3  місце – факультет історії, політології та міжнародних відносин

4 – спеціальність «Середня освіта. Фізична культура» 3-5 курс факультету фізичної культури та здоров’я людини

5 – економічний факультет

6 – факультет математики та інформатики

7 – спеціальність «Фізична культура і спорт» 1-2 курс факультету фізичної культури та здоров’я людини

8 – інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук

9 – юридичний факультет