Волейболістки університету здобули «золоті» нагороди

13 травня у спортивному комплексі ЧОДЮСШ відбулись матчі фінальної четвірки команд учасниць чемпіонату Чернівецької області з волейболу серед жіночих команд (сезону 2017-2018 р.).

Золоті нагороди й титул Чемпіона Чернівецької області з волейболу здобула жіноча команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, яка у феєричному матчі з п’яти сетів перемогла потужного суперника – команду волейболісток Чернівецького торгово-економічного інституту КНЕУ.

Протягом цьогорічного змагального сезону патронат над спортивною підготовкою жіночої команди університету здійснювали: декан факультету фізичної культури та здоров’я людини – Зорій Я.Б., головний тренер – Васкан І.Г. та помічник тренера –Григоришина Т.Б.